Wódka Pan Tadeusz 40% 500 ml/700 ml Karton 12 Szt. - nowa Butelka - gdzie kupić?

Wiele osób wódkę nabywa w sklepie, co nie jest w ogóle zaskoczeniem. Sytuacja nieco się komplikuje, kiedy potrzebujemy więcej niż dwie czy trzy butelki. Istnieją jednak miejsca, w których bez problemu nabędziemy „Pana Tadeusza” w kartonach po 12 sztuk. Mowa tutaj m.in. o hurtowni AlkoholeMajer, w której bez problemu można zaopatrzyć się w większe ilości zarówno wódki, jak i wielu innych trunków, idealnych na rozmaite okazje. Wystarczy odwiedzić ich stronę, aby szybko dowiedzieć się, co mają w ofercie.

Wódka Pan Tadeusz 40% 12 szt - dlaczego warto?

Pan Tadeusz to marka wódki, która obecna jest na naszym krajowym rynku już od bardzo długiego czasu. Jest chętnie wybierana zarówno przez konsumentów, jak i baristów w lokalach. Charakteryzuje się wyjątkowym smakiem i doskonale łączy się z różnymi dodatkami, dzięki czemu świetnie nadaje się jako baza do rozmaitych drinków. Dostępna jest w butelkach półlitrowych oraz nieco większych 700 ml. To dobra i sprawdzona propozycja trunku na różne okazje i imprezy

Wódka Pan Tadeusz - cena

Wśród wielu zalet wódki Pan Tadeusz znajduje się również jej atrakcyjna cena - szczególnie biorąc pod uwagę wysoką jakość tego alkoholu. Ten fakt z pewnością docenią osoby planujące nabyć ten trunek w większej ilości, aby uraczyć nim gości podczas uroczystości czy spotkania. Należy również zaznaczyć, że kupując hurtową ilość „Pana Tadeusza” w odpowiednim miejscu, takim jak wspomniana hurtownia Alkohole Majer, można liczyć na niższą cenę za butelkę niż w standardowej sprzedaży detalicznej.

organizowaliśmy wesele i zastanawialiśmy się, jakie alkohole podamy gościom. Wybór padł na klasyczną wódkę „Pan Tadeusz” co okazało się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy zaproszeni byli bardzo zadowoleni a przyjęcie było udane i na pewno długo pozostanie w pamięci.

Krzysztof

przygotowywałam swój wieczór panieński a jak wiadomo - na taką okazję nie może zabraknąć alkoholu. Postanowiłam więc skorzystać z oferty hurtowni, ponieważ gości miało być sporo. Wybór padł na sprawdzonego “Pana Tadeusza”, który świetnie sprawdził się w drinkach różnego rodzaju.

Klaudia

zajmuje się organizacją różnych imprez i często zamawiam alkohol dla swoich klientów. Wódka pan Tadeusz jest jedną z częściej wybieranych opcji i ciężko się temu dziwić - sama lubię drinki w których jest ona wykorzystwana. to wysokiej jakosci alkohol, który sprawdza się podczas wielu okazji.

Martyna

Moje 35 urodziny obchodziliśm dosyć hucznie, zaprosiliśmy wielu znajomych, co oczywście wymagało zaopatrzenia się w dużą ilość alkoholu. Zdecydowałem się na karton wódki “Pan Tadeusz” ponieważ wiem, że jest to dobrej jakości produkt i świetnie nadaje się do spożycia zarówno na czysto, jak i w różnych drinkach.

Piotr